Odberateľská zóna

registrovať sa | stratené heslo

Aktuálny leták

Aký sortiment ponúkame tento mesiac za zvýhodnených podmienok.

Novochema družstvo

Novochema družstvo Levice svoju výrobnú činnosť rozvíja v oblasti chemickej výroby, ktorá je zameraná na výrobu syntetických i vodouriediteľných náterových látok na kov, drevo, murivo, ako aj náterových látok na fasádu a interiér.

Medzi najžiadanejší sortiment patrí:

Ľanový olej

Čistý rafinovaný ľanový olej. Používa sa na impregnáciu dreva a ako prísada do napúšťacích zmesí na drevo. Má nízku viskozitu a tým hlboko preniká do dreva a chráni ho. Je vhodný pre interiér aj exteriér. Nanáša sa štetcom, valčekom alebo …

Detail produktu

Fermež ľanová

Čistá ľanová fermež. Používa sa k základnému náteru (napusteniu) dreva a iných savých podkladov a pod ďalšie nátery (olejové alebo syntetické). Nanáša sa štetcom, valčekom alebo máčaním.

Balenia: 400g / 890g / 3kg / 9kg

Detail produktu

Renolast

Asfaltohliníková reflexná izolačná náterová hmota.Používa sa na náter strešných krytín na asfaltovej báze (IPA, Hydrobit…) a plechu,na náter muriva,betónu a pod.Odráža slnečné lúče,čím znižuje teplotu natretých plôch a podstrešných priestorov.

Balenia: 3kg / 7kg / 16kg / 35kg

Detail produktu

Novoplast FF

Vodouriediteľná farba na fasády. Používa sa na náter fasád aj na náter interiérov. Je tónovateľná tónovacími pastami aj na kolorovacích automatoch. Je paropriepustná a oteruvzdorná, odoláva poveternostným vplyvom.

Balenia: 3kg / 5kg / 25kg

Detail produktu

Synrad

Syntetická farba na radiátory. Určená predovšetkým na náter radiátorov a teplovodných rozvodov opatrených základným náterom (napr. SYNTADUR). Vhodná pre interiér aj exteriér. Nanáša sa štetcom alebo striekaním.

Balenia: 0,75kg / 5kg

Detail produktu

Synta 2v1

Antikorózna základná aj vrchná farba v jednom. Určená hlavne ako vrchný náter kovov, ktorým poskytuje dlhodobú antikoróznu ochranu. Je vhodná aj na náter dreva a betónu. Vhodná pre interiér aj exteriér. Nanáša sa štetcom, striekaním, valčekom.

Balenia: 0,75kg / 5kg …

Detail produktu

Synta

Univerzálny vrchný syntetický email. Určená na vrchný náter kovov, dreva a iných podkladov opatrených základným náterom (napr. SYNTADUR). Vhodná pre interiér aj exteriér. Nanáša sa štetcom, striekaním alebo valčekom.

Balenia: 0,75kg / 2,5l / 5kg / 10kg / 22kg

Detail produktu

Syntadur

Základná, syntetická, rýchloschnúca farba. Určená na základný náter kovov, dreva, silikátových podkladov atď. Vhodná pre interiér aj exteriér. Nanáša sa štetcom, striekaním, valčekom alebo máčaním.

Balenia: 0,9kg / 2,5l / 5kg / 10kg / 25kg

Detail produktu

Ochrana informácií – uchovanie osobných dát

Nastavení cookies