Odberateľská zóna

registrovať sa | stratené heslo

Aktuálny leták

Aký sortiment ponúkame tento mesiac za zvýhodnených podmienok.

Bochemie Slovakia, s.r.o.

Bochemie Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej firmy Bochemie, s.r.o. Bohumín a zaoberá sa distribúciou dezinfekčných, fungicídnych a čistiacich prostriedkov.

Medzi najžiadanejší sortiment patrí:

Bochemit Antiflash

Vodou riediteľný koncentrát určený na zníženie reakcie dreva na oheň s preventívnym fungicídnym a insekticídnym účinkom. Prípravok je vhodný na ošetrenie drevených prvkov stavebných konštrukcií a ďalších materiálov na báze dreva zabudovaných v interiéroch stavieb, u ktorých je treba zvýšiť …

Detail produktu

Savo proti plesniam

Vysoko účinný dezinfekčný prípravok na odstraňovanie plesní, rias a kvasiniek. Vhodný k použitiu na drevo, omietky a maľby stien interiéru aj exteriéru. Prípravok má okamžitý účinok. Najpoužívanejší protiplesňový prípravok na našom trhu.

Balenie: 330ml, 500ml, 5kg, 15kg, 50kg

Detail produktu

Bochemit QB Hobby

Aktívny pomocník pre domácich majstrov a drobných remeselníkov na preventívne ošetrenie menších drevených plôch proti plesniam, drevokazným hubám a drevokaznému hmyzu.

Balenie: 1kg

Detail produktu

Bochemit Plus

Fungicídny a insekticídny prípravok na drevo, vhodný na ošetrenie stavebného dreva už napadnutého drevokazným hmyzom (napr. tesárik, červotoč) s následnou preventívnou ochranou proti opakovanému napadnutiu drevokazným hmyzom, drevokaznými hubami, alebo plesňami.

Balenie: 1l, 5kg, 15kg, 50kg

Detail produktu

Bochemit Optimal

Kvapalný širokospektrálny koncentrovaný fungicídny a insekticídny prípravok, určený na dlhodobú preventívnu ochranu dreva, so zvýšenou odolnosťou proti vymývaniu.

Balenie: 1kg, 5kg

Detail produktu

Bochemit Forte

Nevymývateľná ochrana všetkého stavebného dreva. Na impregnáciu stavebného reziva, strešných konštrukcií, plotov, záhradného nábytku a iných drevených prvkov v interiéri i exteriéri. Poskytuje ošetrenému drevu stopercentnú ochranu proti napadnutiu drevokaznými hubami, plesňami a drevokazným hmyzom.

Balenie: 1kg, 5kg, 50kg, 500kg …

Detail produktu

Ochrana informácií – uchovanie osobných dát

Nastavení cookies