Odberateľská zóna

registrovať sa | stratené heslo

Aktuálny leták

Aký sortiment ponúkame tento mesiac za zvýhodnených podmienok.

PPG EVENT 29. marec 2012, Hotel Bellevue

Spoločnosť PPG Deco Slovakia, s.r.o. tradične zahájila spolu so svojimi obchodnými partnermi vo Vysokých Tatrách maliarsku sezónu. V rámci večera tiež spoločnosť informovala o zmenách, ktorými prešla a ktoré ju ešte čakajú. Jednou z najväčších zmien v minulom roku bolo, že Primalex Slovakia, s.r.o. sa k 31.6.2011 spolu so spoločnosťou KolorMat, s.r.o. zlúčil do spoločnosti KolorMax, s.r.o., aby sa táto spoločnosť následne premenovala na PPG Deco Slovakia, s.r.o. Značka Primalex sa tak stala oficiálne súčasťou globálnej spoločnosti PPG, svetovej dvojky v oblasti dekoračných náterov. Na Slovensku patria pod PPG Deco Slovakia tradičné a rokmi overené značky PRIMALEX, BALAKRYL, JOHNSTONE´S a PRAKTIK. Administratívne centrum spoločnosti sa presťahovalo z Dolného Kubína do Žiliny.

V rámci otvorenia maliarskej sezóny predstavila spoločnosť svojim klientom nielen portfólio svojich značiek, ale aj CSR aktivity zamerané na ľudí s menej šťastným osudom. „Naša spoločnosť vždy pomáhala ľuďom v nešťastí alebo v ťažkostiach,“ hovorí Igor Bielka, Brand Marketing Manager spoločnosti. „Tento rok sme sa rozhodli podporiť Žilinskú nadáciu Krajina harmónie, ktorá pomáha mladým zdravotne postihnutým ľuďom začleniť sa do komunity. Okrem finančnej podpory sme prispeli aj tým, čo je pre nás charakteristické – poskytneme tejto nadácii farby na vymaľovanie priestorov jej centra. Aby sme život týchto mladých ľudí urobili ešte farebnejším, plánujeme s nimi spolupracovať a pomáhať im aj v budúcnosti.“

Prechod pod spoločnosť PPG nebol jedinou zmenou, ktorou spoločnosť prešla. Spolu s tým prišli prirodzene aj zmeny v obaloch a novinkách z jednotlivých produktových rád. Spoločnosť tak reagovala na potreby trhu a trendy vo svete farieb a náterov. Po minuloročnom úspechu nových obalov radu Primalex Plus prichádza teraz na trh s modernejšími, exkluzívnejšími obalmi pre rady Inspiro a Fortissimo. Kompletným redizajnom prešla aj značka Balakryl, ktorá má teraz nadčasovejšie, ľahko rozpoznateľné a ešte viac zrozumiteľnejšie obaly. PPG Deco Slovakia chce byť spoločnosťou, ktorá okrem predaja náterov prináša inšpirácie a poradenstvo vo svete farieb.

Ochrana informácií – uchovanie osobných dát

Nastavení cookies