Odberateľská zóna

registrovať sa | stratené heslo

Aktuálny leták

Aký sortiment ponúkame tento mesiac za zvýhodnených podmienok.

Rýchloschnúca lazúra Johnstone´s

Novinka na trhu! Nová rýchloschnúca lazúra Johnstone´s dokáže zosvetliť tmavý odtieň!

Johnstone´s, značka profesionálnych náterových hmôt prichádza s novinkou:

Rýchloschnúcou krycou lazúrou Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH. Nová lazúra spoľahlivo skryje prípadné nedostatky dreva a povrch zafarbí do vybratého atraktívneho odtieňa. Preto sa výborne uplatní pri natieraní zvetraných šedivých povrchov, ktorým dodá novú krásu a zároveň zvýrazní prírodnú kresbu dreva.

Vybrať si môžete z troch atraktívnych farebných variánt – Burnt Walnut (Pálený orech), Rustic Oak (Rustikálny dub) a White (Biela). Okrem toho zvládne to, čo iná lazúra nedokáže: Pomáha zosvetliť povrch dreva pôvodne natretý tmavou lazúrou. Vďaka tomuto výrobku je možné pretrieťtmavý odtieň lazúry odtieňom svetlejším, stačí ako medzivrstvu použiťnovú kryciu lazúru v bielej variante (White). Lazúra Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH je mimoriadne vhodná do exteriéru, kde spoľahlivo chráni drevené povrchy za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Lazúra je ideálna na hladké a hrubo opracované drevo, záhradný nábytok, oplotenie, obloženie, dvere, okná a pod.

Jej vodou riediteľné zloženie umožňuje použitie aj v interiéri, pretože náter rýchlo schne a nezapácha. Oproti bežným lazúrovacím lakom a krycím farbám má veľkú výhodu – vstrebáva sa hlboko do štruktúry dreva a postupne len stráca na intenzite a preto pri obnove náteru stačí povrch len očistiť od nečistôt a následne aplikovať renovačnú vrstvu.

Ochrana informácií – uchovanie osobných dát

Nastavení cookies