Odberateľská zóna

registrovať sa | stratené heslo

Aktuálny leták

Aký sortiment ponúkame tento mesiac za zvýhodnených podmienok.

Vyhodnotenie a výsledok žrebovania súťaže FAREBNÁ DOVOLENKA 3

Posledný októbrový deň v tomto roku bola ukončená súťaž FAREBNÁ DOVOLENKA 3, ktorá prebiehala už od 1. apríla 2011 v spolupráci so spoločnosťami TRADIX a HENKEL. Zákazníci v danom období súťažili o luxusný pobyt do exotickej Dominikánskej republiky hýriacej najrôznejšími a najkrásnejšími farbami. Nezvyčajná fauna a flóra, dlhé biele pláže a krištáľovo modré more spojené s kvalitnou ponukou služieb svedčia o tom, že sa je skutočne na čo tešiť.

Termín dovolenky: 10.3. – 18.3.2013

Upozornenie: platnosť cestovného pasu MUSÍ byť minimálne 6 mesiacov po ukončení dovolenky (t.z. pas musí platiť min. do konca septembra 2013)

Na základe splnenia podmienok súťaže bolo určené poradie TOP 20-tich zákazníkov, ktorí získali dovolenku pre 2 osoby automaticky:

Zvyšní zákazníci (21 firiem) spĺňajúci podmienky súťaže boli zaradení do žrebovania o 15 zájazdov pre dve osoby:

Žrebovanie výhercov dovolenky prebehlo dňa 23. novembra 2012 v kongresovom Hoteli Gala. Na slávnostné žrebovanie a vyhodnotenie boli pozvaní všetci zákazníci. Šťastie sa napokon usmialo na týchto zákazníkov:

Taktiež boli vyžrebovaní náhradníci (v poradí):

Organizátori súťaže sa rozhodli odmeniť aj 6-tich zákazníkov, ktorí nevyhrali dovolenku do Dominikánskej republiky atraktívnym wellness pobytom pre 2 osoby na Slovensku.

Ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí sa zapojili do súťaže Farebná dovolenka 3.

Všetkým výhercom gratulujeme!

Ochrana informácií – uchovanie osobných dát

Nastavení cookies