Odberateľská zóna

registrovať sa | stratené heslo

Aktuálny leták

Aký sortiment ponúkame tento mesiac za zvýhodnených podmienok.

Maľujte a fotografujte s PRIMALEX-om! 3.ročník

Milé deti a učitelia,

zapojte sa aj v tomto roku do už 3.ročníka výtvarnej súťaže „Maľujte a fotografujte s PRIMALEX-om!“. Súťaž je určená pre deti základných a základných umeleckých škôl. Deti budú odmenené atraktívnymi vecnými cenami. Súťaž prebieha od 1.3.2015 do 31.5.2015.

Odmeníme aj školy! maliarskymi farbami v celkovej sume až 12 400 €!

Súťažné témy 2015:

MAĽBA A KRESBA:

Téma 1: Moje obľúbené zvieratko maľuje.

Čo sa od tejto témy očakáva? Predstavte si, aké by to bolo, keby zvieratká vedeli maľovať. Maľovali by vonku v prírode? Čo by asi tak maľovali? Bolo by to pre ne príjemné? Hravé? Zábavné? Vtipné? Bolo by to zvieratko domáce alebo zahraničné/exo­tické? Spolupracovali by zvieratká vzájomne? Fantázii sa medze nekladú! Nebuďte všední – popremýšľajte nad témou – skúste prísť s originálnym nápadom!

Téma 2: Farebný vodný svet.

Čo sa od tejto témy očakáva? Vodné ekosystémy patria k jedným z najohrozenejších ekosystémov. Ako si predstavujete spolunažívanie rastlín, živočíchov a neživého prostredia? Ktoré ohrozené vodné druhy (sladkovodné alebo morské) by sme mali chrániť?

FOTOGRAFIA:

Téma 3: Môj originálny farebný PRIMALEX obal na pastelky.

Čo sa od tejto témy očakáva? Maliarske farby PRIMALEX sú vo výrobe balené do plastových vedierok, ktoré sa ďalej môžu využívať praktickým spôsobom. Skúste vytvoriť z takéhoto vedierka, čo najoriginálnejší a najzaujímavejší obal na pastelky. Použiť môžete akýkoľvek materiál (papier, drevo, korok, korálky, nitky, vlnu, textil, a pod.).

PLAGÁT K SÚŤAŽI: plagat_malujte_a_fo­tografujte_s_pri­malexom2015.pdf

PODMIENKY SÚŤAŽE: statut_malujte_a_fo­tografujte_s_pri­malexom2015.pdf

Ochrana informácií – uchovanie osobných dát

Nastavení cookies